TATİLDE SINIRLARINIZI KALDIRIN

Seçenekler sandığınız kadar da sınırlı değil. Tatil zamanı gelince; illaki kalabalık tatil köyleri, sıkıcı oteller ya da yorgun dönülen bir kamp arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Hem dinlenip hem eğlenebileceğiniz hem de keşfedebileceğiniz bir tatil de mümkün!

Tekne tatilleri bu ihtiyaçlar için biçilmiş bir kaftan.

 Hayal edin!

Kendinize ayırabileceğiniz zaman kadar bir tekne kiraladınız. Yanınıza istediğiniz eşyaları da alıp tek başınıza ya da sevdiklerinizle tekneye doğru yola çıktınız. 

Ve sonunda tekneye adım attınız. Şimdi dalgaların sesine kulak verin. Eşyalarınızı yerleştirdiniz ve kaptan ile tanıştınız. Rotanızı belirlediniz ve işte yoldasınız.

Biraz dinlenin ve uzanarak gökyüzünü izleyin o sırada yolculuğunuz devam etsin ve yol boyunca sizinle tanışacak olan deniz canlılarını düşleyin.

Güzel bir kahve ya da çay belki de serinletici bir şeyler… Sevdiklerinizle acelesizce sohbete başlayın, temiz havayı soluyun, rüzgarı hissedin belki biraz kitap sayfalarını karıştırırsınız ya da kutu oyunlarından birine başlarsınız ailecek. Güneşin keyfini çıkarır, serinlemek istediğiniz an sulara dalarsınız ve dalıştan çıkar çıkmaz yol yürümenize gerek kalmaksızın güzel bir sofranın etrafına kurulur ardından dinlendirici bir uykunun keyfine varırsınız. 

Gün; en güzel nerede batıyorsa işte siz de oradasınız. Gün en güzel nerede doğuyorsa; siz de orada uyanırsınız. Biraz müzik ile karanlık gökyüzündeki pırıltılı yıldızları izlerken uykuya dalarsınız ve belki de uyandığınız koylardan birinde yalnız başınıza yüzmenin keyfini yaşarsınız. Belki koylardan birinde yüzer ve yakındaki antik kenti keşfeder, biraz yöresel yemekler tadar ve kalabalığın içinden çıkarak yine yürüyen yuvanıza yani teknenize dönerek dinlenmenin doruklarına çıkarsınız.

Seyir devam ederken; bir olta sallandırırsınız denize, artık ne çıkarsa kısmetinize… Keyifli sofralarda hayatın akışında kalmaya devam edersiniz. Bir sabaha paddleboard ile başlarken bir günü trekking ile de sonlandırabilirsiniz. Eğlenceyi gönlünüzce yaşamak için tekne partinize start verirsiniz, o an müzik sadece sizin için çalar. Zaten tatil demek de tam olarak bu değil mi?

Nerede olmak istersen orada olmak.

İstediğinde kalabalıklara karışmak, istediğinde ise yalnızca keyif yapmak.

Hem eğlenmek hem de daha fazla yorulmamak.

Keşfetmek ve çokça anı biriktirmek.

Hayal ettiğiniz gibi bir tatil için; şimdi bir de tekne tatilini deneyin.

HEMEN ARA WhatsApp